Co nabízíme

Krav Maga Plzeň

Jsme maximálně spolehliví, přizpůsobiví a diskrétní. Od r.2009 vyučujeme špičkový sebeobranný systém KRAV MAGA. Zpočátku ještě ve federaci IKMF, v současnosti již v nástupnické federaci KMG. Stále sledujeme nejnovější poznatky v oboru a stále se snažíme zlepšovat. Nejsme velcí, ale ani slabí.

Nože KMG - Handmade

Vyrábíme pevné nože a pouzdra k nim. A také "bodné zbraně" pro trénink. Buď podle vlastního návrhu nebo na zakázku. Veškeré materiály které používáme, jsou vysoce odolné a trvanlivé. Veškeré výrobky jsou originály. Je jedno,jestli potřebujete nůž pro vaření, práci v lese, sebeobranu nebo trénink. Nože i pouzdra umíme také opravit nebo upravit. Umíme je i nabrousit. 

Elektroinstalace

Provádíme veškeré elektroinstalační práce, jakož i  související stavební  a montážní úpravy Navržení , montáže , opravy i revize elektroinstalace a elektrických rozvodů  Opravy elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalace i nové elektroinstalace Úpravy a dokončení  elektrické instalace v novostavbách Změny  a rekonstrukce  starých  elektrických  rozvodů Rekonstrukce bytových...